Back to Question Center
0

Členské pozornosť: Michelle Tourikian

1 answers:
Member Spotlight: Michelle Tourikian
. )

. séria rozhovorov s ľuďmi z našej komunity! - red fascinator hat. Viac sa môžete dozvedieť o tom, ako sa stať členom tu . Pre túto splátku sme spojili s maliarom v Toronte, Michelle Tourikian .

Jeff Hamada : Povedzte mi trochu o vašom detstve.

Michelle Tourikian : Bol som super intenzívny chlapec stratený v snehu, vždy sa chytil do novej posadnutosti a skúmal ju na smrť. Urobil som projekty pre zábavu mimo školy jednoducho preto, že sa mi páčilo učiť sa a vždy som bola veľmi vášnivá o to, čo ma zaujímalo. Napísal som tiež veľa, väčšinou poéziu a krátky príbeh alebo dve a vždy som miloval fantazijný žáner. Od mladého veku som kreslil veľa a na požiadanie nakreslil ostatných králikov detí počas prázdnin. Bol som tiež hardcore študent hudby na strednej škole, hrať flute a piccolo, a chýba kapelu drahý. Niektoré z mojich poznamenaných posadnutostí počas môjho detstva boli králiky, včely, dinosaury, manatees a priestor.

Jeff Hamada : Mám tiež rád manatees. Čo sa odvtedy zmenilo?. Ako sa máš rovnako a ako sa máš líšiť?

Michelle Tourikian : Povedal by som, že som stále dosť podobná, keď som bola dieťa, ale stali sa omnoho pokojnejšími. , milý, istý a odchádzajúci v mojich dospelých rokoch. Stále milujem skúmanie rôznych vecí, ale pravdepodobne menej intenzívnym spôsobom. Takže myslím, že v podstate to isté, ale menej húževnaté a intenzívne haha.

Member Spotlight: Michelle Tourikian
. )

Jeff Hamada : Bol tu konkrétny okamih, keď si uvedomil,. Michelle Tourikian : Spomínam si na to, že som našiel niečo, čo som napísal, keď som mal 11 rokov, že som vyhlásil, že chcem byť umelcom, keď som vyrastal. Spomínam si, že som chcel byť archeológ alebo morský biológ v rôznych bodoch, keď som bol mladý, ale myslím, že umelec bol vždy mojou hlavnou cestou. Počas posledného ročníka strednej školy som bol rozdelený medzi vstupom do hudby alebo umenia a vybral som si umenie. Moja rodina ma vždy povzbudzovala, aby som išla týmto smerom a som veľmi vďačná za ich podporu.

Jeff Hamada : Máte naozaj odlišný štýl, ako rýchlo sa to rozvíjalo?. Aký bol proces, ako nájsť svoj vlastný hlas?

Michelle Tourikian : Trvalo dlho vyvinúť štýl, ktorý sa cíti dobre. Rád si myslím, že som mal vždy veľmi odlišný prístup a záujmy, ale rád som veľa experimentoval, takže som flirtoval s množstvom rôznych štýlov. Postupom času som zistil, čo v súčasnosti robím, a zistil som, že je to krásne manželstvo s mojimi záujmami a veľmi príjemné, aby som pracovala. Teším sa na pokračovanie v tejto ceste a skúšaní ďalších vecí po ceste. Je dôležité, aby ste veci trochu zmenili, takže sa nudíte.

Member Spotlight: Michelle Tourikian

. )

Jeff Hamada : Vy ste v Florencii ako súčasť programu v OCAD, čo si myslíte, že ste sa v Taliansku naučili, že sa nebudete učiť doma?. Michelle Tourikian: Je to ťažké určiť jednu vec, ale život a štúdium vo Florencii bol skvelý zážitok a veľmi dôležitý pre môj osobný rozvoj. Táto skúsenosť mi pomohla získať nezávislosť, dôveru, nový pohľad na svet a revitalizovať moju umeleckú prax. Náš profesor umeleckej histórie, neskorý Peter Porcal, bol inšpiráciou a dal nám všetko vtipný pohľad na bohatú históriu umenia vo Florencii. Florencia je neuveriteľné mesto a bolo úžasné byť obklopený mnohými slávnymi umeleckými dielami. Ak by som sa nikdy nepodieľal na programe Florencia, vynechal by som veľa osobného rastu, fantastických priateľov, krásnych umeleckých diel a nových skúseností. Všetko je úžasné!. Niektoré z mojich obľúbených sú: Jean Pierre Roy , Henrik Aa. Uldalen , Benjamin Garcia , Cinta Vidal , Erik Jones .

Jeff Hamada : Milujte všetku svoju prácu!. Vidím, ako by mohol byť niekto ako Jean Pierre Roy obzvlášť dôležitý pre vás. Čo je to vaše obľúbené album počúvať, zatiaľ čo pracujete?

Michelle Tourikian : Počúvam podcasty, audioknihy a hudbu pri práci. Môj hudobný vkus je veľmi eklektický a mením sa na to, čo často počúvam. Tento týždeň som objavil Grizzly Bearâ € ™ s "Painted Ruins", čo je vynikajúce. Niektorí moji obľúbení umelci sú Kimbra, Matka Matka, MGMT a mnoho ďalších.

Member Spotlight: Michelle Tourikian
. )

Jeff Hamada : Aké sú niektoré témy,.

Michelle Tourikian : Súčasná práca sa zameriava na kombinovanie priestorových snímok so sochami gréckych bohov. Táto kombinácia zobrazenia znamená spojenie medzi božstvom a priestorom, ktoré možno tiež považovať za prirodzený svet. Príroda je krásna a nemilosrdná. Podobne ako príroda boli aj grécke bohové často nestálymi osobami, takže moje dielo by mohlo byť považované za oslavu mágie a nepredvídateľnosti prírodného sveta.

Jeff Hamada : Máte pocit, že to, čo robíte teraz, je to, čo ste sa narodili?

Michelle Tourikian. Myslím, že tak, aj keď sa stále teším na to, aby som svoju maľbu praktizoval ešte ďalej a vyskúšal som nové veci mimo maľby. Je to nikdy neskoro na to, aby ste sa naučili niečo nové a rozšírili svoje obzory.

Member Spotlight: Michelle Tourikian

. )

Jeff Hamada : Na čo sa vám najviac pyšim v tomto momente svojho života?. To nemusí byť spojené s umením, ale mohlo by to byť.

Michelle Tourikian : To je tvrdé volanie, ale povedal by som, že som prekonal zmrzačené úzkosti, ktoré som zažil počas dospievania. Bolo to hrozné prežiť a som hrdý na to, že som tou osobou, akou som dnes. Život nikdy nebol lepší a cítim sa tak šťastný, istý a dôkladne milujúci život.

Jeff Hamada : Dobré miesto na to!. Čo je to jedna vec, ktorú chcete dosiahnuť tento rok?. A čo vo vašom živote?

Michelle Tourikian : V tomto roku by som rád vzal nejaké triedy v oblasti výroby šperkov. Je to obrovský záujem a rád by som sa ponoril do svojich prstov do tohto sveta a uvidím, koľko to mi páči.

Počas môjho života mojimi cieľmi je zostať čo najefektívnejší a aktívnejší a rozširovať svoju umeleckú prax a dostať sa na miesto, kde je moje dielo veľmi dobre známe a vysoko hodnotené.

Michelle Tourikian na Instagram. 32)

Webové stránky Michelle Tourikian

.
Zobraziť komentáre
.

Súvisiace články

April 25, 2018